Ważny komunikat! Tymczasowo i do odwołania nasz sklep internetowy przestawiony został w tryb oferty produktów, co oznacza, że nie będzie można wykonywać zakupów przez Internet. Można za to zapoznać się z naszą ofertą a zamówienia realizowane będą poprzez kontakt mailowy z naszą firmą.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kontaktu

Opcje przeglądania
Producenci

Dylatacje, czyli szczeliny konstrukcyjne, które zapobiegną rozprzestrzenianiu się ognia

Dylatacja jest specjalną szczeliną, którą oddziela od siebie większe części budynku, które bez niej mogłyby po prostu pęknąć. Projektowanie budynku zakłada oddzielenie dylatacjami części, tworząc w ten sposób strefy pożarowe. Dzięki temu można połączyć dwie funkcjonalności otworów. W związku z tym, że mają one chronić przed rozprzestrzenianiem się ognia, same dylatacje także muszą być zabezpieczone przeciwpożarowo. Najlepiej używać do tego sznura i zaślepki lub listwy, ale sprawdza się też masa, która spełnia wymogi przeciwpożarowe.

Artykuły do wykonania przeciwpożarowej izolacji dylatacji

W naszym sklepie znajdziesz potrzebne do wykonania bezpiecznej dylatacji akcesoria, takie jak sznur dylatacyjny czy farba pęczniejąca. Do prawidłowego oznakowania stref przygotowaliśmy naklejki do oznaczania przepustów. Dzięki temu asortymentowi możesz stworzyć bezpieczne miejsce, spełniające wszelkie normy. Zobacz, co jeszcze przygotowaliśmy w związku z dylatacjami!

Dylatacje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl