Ważny komunikat! Tymczasowo i do odwołania nasz sklep internetowy przestawiony został w tryb oferty produktów, co oznacza, że nie będzie można wykonywać zakupów przez Internet. Można za to zapoznać się z naszą ofertą a zamówienia realizowane będą poprzez kontakt mailowy z naszą firmą.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kontaktu

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Kratki pęczniejące ogniochronne w różnych kształtach

Inteligentne kratki pęczniejące ogniochronne w różnych kształtach doskonale sprawdzą się wewnątrz budynków, skutecznie zapobiegając rozprzestrzenianiu się ognia i dymu w przypadku otwarcia drzwi. W polecanej kategorii znajdziesz także kratki maskujące żaluzjowe, przeznaczone do skutecznego i bezpiecznego zabezpieczenia wlotów i wylotów kanałów wentylacji.

Stylowe i skuteczne kratki pęczniejące

Stylowe kratki pęczniejące i zabezpieczające, jakie znajdziesz w polecanej kategorii, to propozycja dla wszystkich, którzy obok wysokiej skuteczności cenią sobie także estetyczne wykończenie. Kratki pęczniejące ogniochronne sprawdzą się w sytuacji pożaru, skutecznie chroniąc przed rozprzestrzenianiem się ognia i dymu w sytuacji otwarcia drzwi w trakcie pożaru. Dodatkowo zależnie od modelu, mogą stanowić również zabezpieczenie wlotu i wylotu kanałów wentylacji na halach produkcyjnych lub w warsztatach. Proponowane kratki dostępne są w atrakcyjnych celach, pozwalając Ci zadbać o bezpieczeństwo budynków i przebywających w nich osób.

Kratki pęczniejące

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl