Ważny komunikat! Tymczasowo i do odwołania nasz sklep internetowy przestawiony został w tryb oferty produktów, co oznacza, że nie będzie można wykonywać zakupów przez Internet. Można za to zapoznać się z naszą ofertą a zamówienia realizowane będą poprzez kontakt mailowy z naszą firmą.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kontaktu

Opcje przeglądania
Producenci

Zabezpieczenie rur niepalnych w Twoich budynkach

Projektowanie budynku i wykonywanie prac związanych z okablowaniem to bardzo istotne kwestie. Przewody powinny znajdować się w bezpiecznych systemach, które ochronią je przed wilgocią i ogniem. Zabezpieczenie rur niepalnych to tak istotna kwestia, że doczekała się wielu skutecznych rozwiązań. Należą do nich m.in. farby pęczniejące i elastyczne osłony. Zobacz, co dokładnie przygotowaliśmy w naszym sklepie, byś mógł odpowiednio zabezpieczyć rury!

Ochrona przed ogniem, która zabezpieczy rury niepalne

Ognioochronne pianki i farby należą do ciężkozapalnych substancji, które jednocześnie uszczelniają przepusty kablowe i rurowe. Zabezpieczenie rur niepalnych w razie pożaru sprawia, że przepływ dymu i gazów zostaje zahamowany. To także efektywna izolacja akustyczna, ochrona przed wilgocią i bariera termiczna, nieograniczająca elastyczność montowanych elementów.

Zabezpieczenie rur niepalnych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl