Ważny komunikat! Tymczasowo i do odwołania nasz sklep internetowy przestawiony został w tryb oferty produktów, co oznacza, że nie będzie można wykonywać zakupów przez Internet. Można za to zapoznać się z naszą ofertą a zamówienia realizowane będą poprzez kontakt mailowy z naszą firmą.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kontaktu

Producenci
O firmie

Specjaliści od systemów przeciwpożarowych No.1

 
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, sprzedaży oraz montażu profesjonalnych instalacji przeciwpożarowych. Dla naszych klientów przeanalizujemy istniejącą lokalizację lub dokumentację budowanego obiektu, przygotujemy fachowy projekt instalacji ppoż., doradzimy, jakie urządzenia będą optymalne i przygotujemy instrukcję zachowania w razie zagrożenia. Następnie dostarczymy je w najlepszych na rynku cenach.
 
Możemy pochwalić się kompleksową obsługą systemów ostrzegających przed zagrożeniem. Wdrożone przez nas zabezpieczenie przeciwpożarowe, instalacje alarmowe, systemy ostrzegania dźwiękowego oraz oświetlenie dróg ewakuacyjnych podlegają późniejszemu serwisowi i konserwacji. W naszej ofercie znajdują się również instrukcje postępowania w przypadku zagrożenia, dostosowane do specyfiki budynku i przepisów prawnych. Organizujemy również szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.
 
Więcej informacji o nas oraz nasze realizacje znajdziesz na naszej stronie www.ppozniezapalni.pl
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl