Ważny komunikat! Tymczasowo i do odwołania nasz sklep internetowy przestawiony został w tryb oferty produktów, co oznacza, że nie będzie można wykonywać zakupów przez Internet. Można za to zapoznać się z naszą ofertą a zamówienia realizowane będą poprzez kontakt mailowy z naszą firmą.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kontaktu

Producenci
Kiedy hydranty wewnętrzne są obowiązkowym wyposażeniem budynku? 0

Ochrona przeciwpożarowa to bardzo ważna kwestia w każdym budynku, dlatego warto dowiedzieć się wszystkiego o instalacji odpowiednich urządzeń. Dziś wskażemy, kiedy hydranty wewnętrzne są niezbędnym wyposażeniem budynku. Aby nie narazić się na mandatani na niebezpieczeństwo w przypadku pożaru, konieczne jest przestrzeganie obowiązujących przepisów.

czytaj całość »
Jak odkręcić hydrant wewnętrzny? 0

Przepisy przeciwpożarowe w każdej firmie czy budynku powinny jasno określać zasady ewakuacji w razie pożaru. Gdy rozprzestrzenia się ogień, każda minuta ma znaczenie, dlatego konieczne jest zaznajomienie się z obowiązującymi zasadami w odpowiednim czasie. Warto wcześniej przećwiczyć lub chociaż przeczytać instrukcję użytkowania gaśnic i dowiedzieć się, jak odkręcić hydrant. Tak samo istotne jest poznanie drogi ewakuacyjnej i miejsca zbiórki.

czytaj całość »
Dobre wyposażenie apteczki pierwszej pomocy, czyli jakie? Sprawdź, co powinno się w niej znaleźć! 0

Dobrze wyposażona apteczka może uratować życie! Z pewnością warto mieć to na uwadze, kompletując jej wyposażenie. Pamiętaj, że wypadki zazwyczaj zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego niezbędny do udzielania pomocy sprzęt powinien być zawsze pod ręką! Jak zorganizować wyposażenie apteczki pierwszej pomocy? Podpowiadamy, co powinno się w niej znaleźć!

czytaj całość »
Instalujesz hydranty wewnętrzne? Poznaj obowiązujące przepisy i sprawdź, gdzie szukać szczegółowych informacji 0

Skuteczna akcja ratownicza w przypadku pojawienia i rozprzestrzeniania się pożaru opiera się na maksymalnie szybkim wykorzystaniu środków gaśniczych – najczęściej wody. Instalacja hydrantów zdecydowanie jest rozsądnym wyborem. Jako zarządca lub właściciel obiektu zdecydowałeś się na hydranty wewnętrzne? Przepisy związane z ich użytkowaniem i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania poznasz poniżej.

czytaj całość »
Ochrona przeciwpożarowa budynków – co musisz wiedzieć, jako właściciel lub zarządca budynku? 0

Jako właściciel lub zarządca budynku odpowiadasz za bezpieczeństwo obiektu i znajdujących się w nim osób? Warto odpowiednio wcześnie sprawdzić, o czym należy pamiętać, by zabezpieczenia były skuteczne i przede wszystkim – zgodne z bieżącymi rozporządzeniami. Uzupełnij swoją wiedzę i przekonaj się, jak powinna wyglądać profesjonalna ochrona przeciwpożarowa budynków.

czytaj całość »
Gaśnica do samochodu – jaka jest najlepsza? 0

Gaśnica to jeden z tych elementów wyposażenia samochodu, do którego wiele osób niestety podchodzi lekceważąco. Jest, bo być musi.W przeciwnym wypadku panowie w niebieskich mundurach podczas rutynowej kontroli mogąwlepić mandat w wysokości od 20 do nawet 500 złotych! Jednak nie to jest najgorszą, możliwą konsekwencją braku gaśnicy lub jej niezdatności do użycia – chodzi przecież o Twoje bezpieczeństwo.

czytaj całość »
Jaka gaśnica do domu? Jaki model będzie najlepszym wyborem? 0

W domu o pożar nie jest wcale tak trudno, jak może Ci się zdawać. Ogromna ilość urządzeń elektrycznych podłączonych do zbyt małej ilości gniazdek, to jedynie początek długiej listy możliwych sprawców. Zwykłe, niezależne od użytkowników sieci spięcie, nierzadko prowadzi do tragedii, nie wspominając już o prawdziwym polu minowym, jakim jest kuchnia. Dowiedz się więc, jaka gaśnica stosowana w domu najskuteczniej uchroni Cię przed skutkami pożaru.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl