Ważny komunikat! Tymczasowo i do odwołania nasz sklep internetowy przestawiony został w tryb oferty produktów, co oznacza, że nie będzie można wykonywać zakupów przez Internet. Można za to zapoznać się z naszą ofertą a zamówienia realizowane będą poprzez kontakt mailowy z naszą firmą.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kontaktu

PROMASTOP-E Coating masa ogniochronna 12,5kg

Dostępność: dostępny na zamówienie
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Promat
Kod produktu: 6703323

Opis

Masa ogniochronna PROMASTOP®- Coating jest bezrozpuszczalnikową, nieorganiczną powłoką na bazie dyspersyjnej, która w przypadku pożaru reaguje endotermicznie, uniemożliwiając przejście ognia i dymu do innych stref pożarowych. Przeznaczona jest do wykonywania przejść kablowych PROMASTOP® Typ A, w ścianach i stropach w klasach odporności ogniowej EI 30 - EI 120. Masa przeznaczona jest także do wykonania przejść kablowych z zastosowaniem pianki ogniochronnej PROMAFOAM®-C i do uszczelniania (w zestawie z zaprawą ogniochronną PROMASTOP® MG III) przejść instalacyjnych rur z materiałów niepalnych (miedź, stal).

Wydajność produktu:

  • do uzyskania warstwy suchej o grubości 1mm trzeba nałożyć 1850g/m2 masy (warstwa mokra o grubości 1400µ)

Warstwa grubości 1 mm jest sucha po ok. 2 godz., po 6 godz. osiąga pełną twardość (przy temperaturze + 20 °C i wilgotności względnej powietrza 65%).

Kolor: biały RAL 9010

Opakowanie: wiadro 12,5kg

Informacje techniczne:

Obszar

Opis

Gęstość

1,47 g/cm3

Temperatura obróbki

Min +5oC

Czas schnięcia

warstwa o grubości 2 mm jest sucha po ok. 4 godz. a po 12 godz. osiąga pełną twardość (przy temp. +20oC i wilgotności powietrza 65%)

Sposób nakładania

pędzel, wałek, szpachla zębata. Można nakładać metodą natrysku

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl